E-mail: airsoft.team.poland@gmail.com Telefon: +48 512-957-663
E-mail: airsoft.team.poland@gmail.com Telefon: +48 512-957-663

WSPIERAJĄ NAS:

Polski producent najbardziej zaawansowanej elektroniki do replik airsoftowych na świecie. Dzięki systemowi TITAN, repliki napędzane silnikiem elektrycznym zyskały niesamowite możliwości techniczne. Pełna modyfikacja wielu parametrów stawia posiadaczy tego świetnego udoskonalenia wysoko ponad standardowych graczy airsoftowych.

Partnerem technicznym Airsoft Team Poland jest firma HERO Polska, czyli oficjalny przedstawiciel marki GoPro w Polsce. Dzięki ich nieocenionemu wsparciu, nasi sędziowie będą wyposażeni w najlepsze kamery sportowe na świecie. Pozwoli to uniknąć jakichkolwiek sporów oraz stworzyć najlepszej jakości relację video dla widzów z całego kraju.

 

Grafik, edytor VFX, twórca video i fotograf. Odpowiedzialny za całą oprawę audiowizualną Airsoft Team Poland oraz HPAirsoft. Podczas turniejów, poza rolą grafika, jest głównym komentatorem zmagań. Na co dzień realizuje projekty multimedialne dla firm oraz klientów indywidualnych.

 

Jesteśmy grupą zapaleńców, która kilka lat temu, kiedy mało kto słyszał o czymś takim jak airsoft lub ASG, postanowiła rozpropagować ten sport w Polsce. Początki jak zawsze były ciężkie – większość osób utożsamiała airsoft tylko z karabinami na kulki, my od początku wiedzieliśmy, że airsoft to coś więcej, wiedzieliśmy, że to przede wszystkim sposób na życie. Dla nas airsoft to pasja i świetny sposób na spędzanie czasu. Właśnie dlatego, nasze motto to „Airsoft & more”™. Sklep Airsoft prowadzony przez profesjonalistów.

Polski producent wyposażenia taktycznego specjalnie dostosowanego do wymogów wymagających klientów. Indywidualne dopasowanie wszystkich elementów pod konkretnych użytkowników to znak rozpoznawczy tej marki. To dzięki nim ATP dysponuje rekwizytami do scenariusza.

SPECBRANDS to sklep z wyposażeniem outdoorowym, militarnym i taktycznym, stworzony specjalnie z myślą o profesjonalistach i zawodowcach. Ich głównym założeniem jest stawianie na najwyższą jakość produktów i dbanie o każdego klienta. 

Witryna maniaków airsoftu to najstarszy i najbardziej poważany portal airsoftowy w Polsce. Głównym celem portalu jest jednoczenie środowiska w kraju i pozostanie rzetelnym źródłem, związanych z tym hobby, informacji z kraju i z za granicy. Przede wszystkim jednak WMASG ma służyć pomocą i radą wszystkim tym, którzy się o nią do nas zgłoszą. Naszą ambicją jest pozostanie do końca wiarygodnym, uczciwym, rzetelnym i niezależnym serwisem.

Polska marka zajmująca się krawiectwem taktycznym. Produkujemy m. in. plecaki, torby, nerki oraz akcesoria (np. apteczki). Wykorzystujemy elementy (paski, klamerki, suwaki) produkowane w Polsce tak, aby nasze produkty były jak najbardziej Polskie oraz służyły naszym klientom przez wiele lat. W ofercie znajduje się również odzież (koszulki, bluzy, czapki).

Profesjonalny serwis replik oraz sklep z częściami i akcesoriami ASG. Fachowa obsługa, doradztwo oraz naprawy i tuning replik broni czyni nas jednym z najlepszych serwisów w Polsce. Wysoka jakość oferowanych usług oraz otwartość na potrzeby klienta sprawia, że airsoftowa pasja staje się jeszcze bardziej przyjemna i bezproblemowa.

 Fundacja FORT to organizator największych manewrów airsoftowych w Polsce – Asgard Events. Kadra doświadczonych graczy, którzy szukając dobrze zrobionego i zorganizowanego zlotu, stworzyli własny, który spełnił ich oczekiwania. Dzięki współpracy z samorządami i wojskiem udało im się osiągnąć wiele dobrego, co podniosło poprzeczkę organizacyjną na bardzo wysoki poziom.

Jesteśmy grupą entuzjastów zaangażowanych w outdoor, wojskowość, strzelectwo i prepering. Naszą kadrę tworzą zarówno zapaleńcy-amatorzy, jak i profesjonaliści z najlepszych jednostek wojskowych Polski i Świata. Zajmujemy się profesjonalną organizacją szkoleń, obozów i wydarzeń o tematyce militarnej. Wyróżnia nas innowacyjność, doświadczenie, unikalna sprawdzona metodyka i indywidualne podejście do każdego klienta.

Pierwszy Paintball, następnie Airsoft zaistniał w naszym życiu niespodziewanie. Przerodził się z dobrej zabawy i hobby w fantastyczny stały element życia, wokół którego wszystko się kręci! Ten dreszcz emocji i nieprzewidywalność ludzkich zachowań jest jak gra multiplayer online na sterydach, w prawdziwych warunkach, z prawdziwymi przeciwnikami i sprzymierzeńcami. Nigdy się nie nudzi! 

CHCESZ WESPRZEĆ NASZ PROJEKT ?

ZOBACZ RELACJE Z POPRZEDNICH EDYCJI

TRAILER

BattleArena4

RELACJA: DZIEŃ 1

BattleArena4

RELACJA: DZIEŃ 2

BattleArena4

RELACJA: DZIEŃ 3

NAJBLIŻSZY TURNIEJ:

3Dni
5Godzin
24Minut
44Sekund

Airsoft Team Poland Tournament 2

DATA TURNIEJU:

27.10.2019

LOKALIZACJA:

Fort Knox - War Zone Poznań

SPONSORZY:

PARTNERZY PROJEKTU: